KONFERENCIJA “IZNUTRA PREMA VAN KRENIMO SVI!”

U Velikoj vijećnici Grada Pazina održana je Konferencija za medije povodom završetka Erasmus+ projekta „Iznutra prema van krenimo svi!“.  U projekt se uključilo sedam odgajateljica i dvije stručne suradnice koje su sudjelovale na različitim mobilnostima u Irskoj, Finskoj, Cipru, Sloveniji i Italiji.

Sudionice mobilnost predstavile su brošure koje su izradile u sklopu diseminacijskih aktivnosti na sljedeće teme; Homo van z škatule, Mindfulness vježbe za djecu predškolske dobi, Glazbene aktivnosti u radu s djecom rane i predškolske dobi te Aktivnosti za poticanje razvoja socijalnih i emocionalnih vještina kod djece predškolskog uzrasta.

Prikazana su iskustva sudionica te provedene implementacijske i diseminacijske aktivnosti s djecom, roditeljima i ostalim djelatnicima vrtića kroz foto i video dokumentaciju kao što su aktivnosti u prirodi, glazbene aktivnosti, sajam razmjene igračaka, europski kovčežić…