Kontakt

Dječji vrtić „Olga Ban“ Pazin

Prolaz Otokara Keršovanija 1, 52000 Pazin

OIB: 05017253133

MB: 03089285

djelatnost: 85,10 predškolski odgoj

IBAN: 78 2340009 1832100002

 

e-mail adresa:

info@vrtic-olgaban-pazin.hr

telefon (centrala):

052/622-519

 

Ravnateljica: Vesna Rusijan   ravnateljica@vrtic-olgaban-pazin.hr   052/622-443, 091/546-4873 

Tajnica: Gabrijela Krizmanić   tajnica@vrtic-olgaban-pazin.hr   091/6200-472

Ekonom: Željko Matić   ekonom@vrtic-olgaban-pazin.hr   098/1975-626

Kuhinja MV Pazin:  091/6200-473

Računovodstvo

racunovodstvo@vrtic-olgaban-pazin.hr

Voditeljica računovodstva: Ingrid Dušić Kurelić   financije@vrtic-olgaban-pazin.hr   095/6200475 

Obračun roditeljskih uplata:  Vladimir Rusac   mat.knjigovodstvo@vrtic-olgaban-pazin.hr   095/6200476

Administrativno-računovodstvena radnica: Darinka Tomišić   administratorica@vrtic-olgaban-pazin.hr   052/622-519

 

Stručna služba Vrtića

Psihologinja: Gordana Trošt – Lanča   psihologinja@vrtic-olgaban-pazin.hr   099/2280103 

Pedagoginja: Doris Velan  pedagoginja@vrtic-olgaban-pazin.hr   091/ 6204688

Pedagoginja: Dajana Kuzma   pedagoginja2@vrtic-olgaban-pazin.hr   091/6204699

Socijalna pedagoginja: Jasmina Jelenić   soc.pedagoginja@vrtic-olgaban-pazin.hr   091/9124403 

Logopedinja: Svjetlana Tončetić-Bogović   logopedinja@vrtic-olgaban-pazin.hr   095/6200489

Zdravstvena voditeljica: Marija Dagostin   zdravstvena.voditeljica@vrtic-olgaban-pazin.hr   099/2280303 

Zdravstvena voditeljica: Katarina Huber Dobranović 091/6204694

 

          

 

Mobilni telefoni odgojnih skupina:

Sovice: 091/6200451

Pačići: 091/6200452

Zvjezdice: 091/6200471

Prstići: 091/6200454

Krijesnice: 091/6200610

Mravići: 091/6200455

Leptirići: 091/6200456

Cvjetići: 091/6200457

Listići: 091/6200458

Iskrice: 091/6200459

Zujalice: 091/6200460

Mići Meštri: 091/6200461

Bubamarci: 091/6200462

Hihotići: 091/6200453

Tintilinići: 091/6200463


Područni vrtići:

  • u Gračišću, Gračišće 78, 52403 Gračišće,

052/687-160; 091/6200466 (Vjeverice)

091/6200214 (Žirafice)

091/6204601 (Pahuljice)

  • u Tinjanu, Tinjan 7d, 52444 Tinjan,

052/626-285; 095/6200-474 (Iglice)

091/6200470 (Cmok)

091/6204617 (Žabice)

091 /6204622 (Točkice)

  • u Lupoglavu, Lupoglav 5, 52426 Lupoglav,

052/685-303; 091/6200464 (Pčelice)

  • u Karojbi, Karojba 35, 52424 Motovun,

052/683-483; 091/6200467 (Brboškule)

091 /6029187 (Zvončići)

  • u Motovunu, Borgo 26, 52424 Motovun,

052/681-671; 091/6200468 (Fruti)

  • u Cerovlju, Pazinski Novaki 1, 52402 Cerovlje,

052/684-385; 091/6200465 (Frndalići)

  • u Sv. Petru u Šumi, Plac 10, 52404 Sv. Petar u Šumi

052/686-526; 091/6200469 (Zebrice)

091/6029201 (Zečići)