Djelatnici

Djelatnici Dječjeg vrtića “Olga Ban” Pazin

 

djelatnici01RAVNATELJICA: Vesna Rusijan – Ljuština

 

STRUČNI SURADNICI:

PSIHOLOGINJA: Gordana Trošt-Lanča

ZDRAVSTVENA VODITELJICA: Marija Dagostin

PEDAGOGINJA: Maja Obućina

LOGOPEDINJA: Maja Marušić

REHABILITATORICA: Ana Mihovilović

 

ODGAJATELJICE

Odgojna skupina Zujalice

Marija Ćus i Mirjana Gulja

 

Odgojna skupina Iskrice

Lorena Opašić i Ivana Ivetac

 

Odgojna skupina Listići

Dorina Brljafa i Dragica Dermit

 

Odgojna skupina Mravići

Romana Gregorović i Marina Londero Milotić

 

Odgojna skupina Leptirići

Nevina Milotić i Radenka Širol

 

Odgojna skupina Cvjetići

Rita Ujčić i Irena Debeljuh Baf

 

Odgojna skupina Hihotići

djelatnici03Patricia Putinja i Dajana Salopek Aničić

 

Odgojna skupina Prstići

Kristina Čule i Vesna Opašić

 

Odgojna jaslička skupina Loptići

Mirjana Guštin i Jelena Majcan

 

Odgojna jaslička skupina Pačići

Nives Ružić i Dragica Brozan

 

Odgojna jaslička skupina Zvjezdice

Renata Šestan i Amelia Lušetić

 

Odgojna skupina Mići Meštri

Nora Bertoša i Silvija Grubiša

 

Odgojna skupina Bubamarci

Gordana Žufić i Branka Foško

 

Odgojna skupina Tintilinići

Renata Demark i Tereza Runko Stojšić

     

Odgojne skupine u Tinjanu

Iglice – Emina Putinja i Ivana Ivančić

Cmok – Helena Koraca i Silvija Stojšić

 

djelatnici04Odgojna skupina u Motovunu

Nevenka Radanović i Sonja Prodan Nežić

 

Odgojne skupine u Karojbi

Limači -Eva Ivetac i Sanda Bartolić

Zvončići – Jugoslava Šantov Učkar i Tajana Pavlek

 

Odgojna skupina Tikvići – u Lupoglavu

Eda Uljanić i Ivana Brdar

 

Odgojna skupina Frndalići – u Cerovlju

Ingrid Baxa i Mirna Križmanić

 

Odgojna skupina Grozdići – u Gračišću

Lorena Matković i Tina Zajc

 

Odgojna skupina u Sv. Petru u Šumi

Zebrice: Petra Matković i Dubravka Turčinović

Zečići: Gordana Vujčić

 

UPRAVNO, RAČUNOVODSTVENO I TEHNIČKO OSOBLJE

TAJNICA: Gabrijela Krizmanić

RAČUNOVOTKINJA: Patricija Jedrejčić

MAT. KNJIGOVOĐA: Vladimir Rusac

DOMAR – EKONOM: Željko Matić

DOMAR – LOŽAČ: Vladimir Finderle

 

djelatnici022

KUHAR/ICE:

Lucija Fabijan

Lučila Mikleuš

Zorica Jakus

Mirjana Velenderić

Alen Bažon (PV u Gračišću)

Loreta Šestan (PV u Cerovlju)

Smiljana Lukšić (PV uTinjanu)

Nikolina Superina Dujanić (PV u Lupoglavu)

Marija Družetić (PV u Sv. Petru u Šumi)

Antonella Bellini (PV u Motovunu)

Marin Pavat (PV u Karojbi)

 

PRALJE:

Adelia Opatić

Lucija Golčić

 

SPREMAČICE:

Sonja Hodžić

Hana Melkić

Tanja Kontić

Nadija Buršić

Marija Roce

Nada Budak

Gabrijela Paladin (PV u Motovunu)

Mateja Čohilj Jakus (PV u  Tinjanu)

Kristina Zović (PV u  Sv. Petru u Šumi)

Vesna Bašić (PV u Cerovlju)

Loreta Širol (PV u Gračišću)

Mirjana Bartolić (PV u Karojbi)

Sanja Ribarić (PV u Lupoglavu)