OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji!   

Nova pedagoška godina započinje u ponedjeljak, 2.9.2019.

Tijekom ljetnih mjeseci započeli su radovi proširenja i rekonstrukcije zgrade „GORNJEG VRTIĆA“ (Prolaz O.Keršovanija 1, Pazin). Više o projektu možete pročitati ovdje.

Zbog izvođenja radova odgojne skupine „Zujalice“, „Iskrice“, „Listići“ i „Mravići“ će tijekom pedagoške godine 2019./2020. boraviti u prostorima Društvenog centra „Veli Jože“ na adresi  – 154. brigada Hrvatske vojske 5, Pazin.

U prostorima za boravak djece napravljene su potrebne prilagodbe kako bi prostor bio adekvatan za izvođenje odgojno-obrazovnog rada. Pomoćna kuhinja i blagavaonica bit će u prizemlju zgrade, dok će sobe dnevnog boravka biti na prvom katu.    

Fotografije zgrade Društvenog centra „Veli Jože“ nalazi se u nastavku.