IZLOŽBA POVODOM 120. OBLJETNICE VRTIĆA – POZIV NA DOSTAVU MATERIJALA

Poštovani roditelji, bake, djedovi i ostali građani,

DV Olga Ban Pazin u suradnji s Muzejom grada Pazina povodom Dana vrtića 5. lipnja 2024., u pazinskom Kaštelu, priprema izložbu kojom će obilježiti 120. obljetnicu postojanja hrvatskog vrtića u Pazinu te vas ovim putem poziva da ukoliko imate fotografije iz vremena kad ste vi polazili vrtić, očuvane igračke, slikovnice, kutice i ostale stvari povezane s vrtićem i želite obogatiti našu izložbu, da ih donesete u tajništvo vrtića ili predate odgojiteljicama vaše djece najkasnije do 20. svibnja.

Molimo vas da uz doneseni predmet na papir napišete vaše ime i prezime, kontakt te godinu iz koje mislite da je navedeni predmet. Ako vas poseban događaj veže uz konkretan predmet ili fotografiju, možete ga ukratko opisati.

Po završetku izložbe, koja će trajati do rujna, vaše će vas uspomene čekati u vrtiću.