Izbor člana Upravnog vijeća Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin iz reda roditelja djece korisnika usluga Vrtića

Poštovani roditelji,

četvrtak, 13 .listopada 2022.g. s početkom u 17 sati u dvorani Matičnog vrtića u Pazinu (ul. Prolaz O. Keršovanija 1) održat će se zajednički roditeljski sastanak za roditelje djece Matičnog i Područnih vrtića.

Tema sastanka bit će  izbor roditelja za člana Upravnog vijeća Vrtića za naredni mandat od četiri godine.

Pozivam sve zainteresirane roditelje, korisnike usluga Vrtića, da se uključe u izbor roditelja koji će ih zastupati u Upravnom vijeću Vrtića u narednom mandatu.

Predviđeno trajanje sastanka je 30 minuta.

Ravnateljica: Vesna Rusijan, prof .

Poziv za izbor roditelja za člana UV Dječjeg vrtića “Olga Ban” Pazin