ONLINE INTERAKTIVNA PREDAVANJA ZA RODITELJE

Pridružite nam se na besplatnim online interaktivnim predavanjima (preko Zoom platforme)  za roditelje djece rane i predškolske dobi:

• četvrtak 20.1.2022. u 17,00 sati: EMOCIONALNE KOMPETENCIJE DJECE
  • četvrtak 27.1.2022. u 17,00 sati: IZLJEVI BIJESA KOD DJECE
  • četvrtak 3.2.2022. u 17,00 sati: KAKO POMOĆI DJETETU DA POSTANE ODGOVORNO I SAMOSTALNO

Program online interaktivnih predavanja razvijen je u okviru projekta Centra za podršku roditeljstvu „Rastimo zajedno“ i  Generali osiguranja u međunarodnoj inicijativi „The Human Safety Net“

Radi se o modificiranom obliku pružanja podrške roditeljima tijekom pandemije u kojem roditelji dobivaju osnovne informacije o temama relevantnima za roditeljstvo i dječji razvoj.

NAPOMENE:

• predviđeno trajanje jednog interaktivnog predavanja je 90 minuta
  • možete sudjelovati na svim predavanjima ili samo na onom koje vas zanima, no kako su teme međusobno povezane bit će vam korisno sudjelovati na svim predavanjima
  • link za pristup dobit ćete u Viber grupi vaše odgojne skupine na dan predavanja
  • za sudjelovanje na predavanju potrebno je unaprijed instalirati Zoom aplikaciju na uređaj s kojeg ćete pratiti predavanje*

*ukoliko vam pri uključenju automatski nije uključen zvuk, kliknite na slušalice u donjem lijevom kutu ekrana kraj kojih piše „Join audio“ i tada kliknite na „Wifi or cellular data“ ili „Join with computer audio“ (ovisno na kojem ste uređaju)

Veselimo se našem online druženju!

Voditeljice:

Jasmina Jelenić, soc. pedagoginja