PROJEKT EUROPSKOG SOCIJALNOG FONDA – PAZI(N) DJECA

ESF - uljp - ok - Ucinkoviti-ljudski-potencijali_BOJA_2

Dječji vrtić „Olga Ban“ Pazin je od prosinca 2021. do rujna 2023. godine službeno uključen u projekt Europskog socijalnog fonda s ciljem nastavka unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja  pod nazivom PAZI(N) djeca.

Glavni cilj projekta jest podrška roditeljima u vidu produljenog radnog vremena vrtića i ponude besplatnog sportskog programa za djecu. Projektom PAZI(N) djeca osigurat će se produljenje radnog vremena DVOBP do 18 i 30 sati na način da se formiraju skupine djece u kojima će biti pružena usluga produljenog boravka. U sklopu projekta bit će ponuđen i besplatni sportski program koji će svima osigurati jednaki pristup neovisno o mjestu stanovanja i socioekonomskom statusu obitelji.

Za provedbu projekta biti će dodijeljena bespovratna sredstva u vrijednosti 625 647.02 kuna.

 

Ravnateljica: Vesna Rusijan