HUMANITARNA POMOĆ ZA VRTIĆ U PETRINJI

Poštovani,

u namjeri da pomognemo djeci i odraslima Petrinje i Sisačko-moslavačke županije, koji su suočeni s posljedicama katastrofe izazvane potresima, u dvorani pazinskog vrtića u ul. Prolaz Otokara Keršovanija ( „gornji vrtić“) od 11. do 15.siječnja 2021. u terminu od 8 do 10 sati sakupljat ćemo donacije koje uključuju sljedeće materijale: bojice, flomasteri, vodene boje, tempere, blokovi za slikanje, kistovi, škare, ljepila, hamer, kolaž i pak papiri i slični potrošni materijal, te slikovnice, društvene igre, plastične i drvene igračke i higijenske potrepštine za djecu. Molimo vas da donacije budu čiste, složene u kutije, na kojima ćete napisati sadržaj unutar kutije. Tako sortirane, pakirane i popisane donacije preuzet će djelatnici uprave Vrtića. U suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa, Stožerom civilne zaštite grada Pazina i općina Pazinštine, te u kontaktu sa Dječjim vrtićem iz Petrinje dostavit ćemo donaciju na odredište koje za to bude određeno.

Molimo roditelje djece polaznika područnih vrtića da donacije dostave u istom periodu i u istom terminu u dvoranu pazinskog matičnog vrtića.

 

Zahvaljujem na razumijevanju,suradnji i  spremnosti za pomoć.

                                                                            

                                                                                     Vesna Rusijan, ravnateljica