ONLINE KUTIĆ ZA RODITELJE

Dragi roditelji,

s obzirom na trenutnu situaciju i nemogućnost održavanja roditeljskih sastanaka, odlučila sam napraviti ONLINE KUTIĆ ZA RODITELJE te vam putem kratkih video snimaka približiti teme vezane uz odgoj djece.

Na mom Youtube kanalu redovito ću objavljivati nove snimke, a ovdje ću stavljati popis videa s nazivima i linkom, kako biste brže mogli doći do onoga što vas zanima. Kako je snimano mobitelom kvaliteta zvuka je lošija, radim na nabavci tehnike. Ovo je za mene područje izlaska iz zone komfora i učenje potpuno novih vještina, tako da ne očekujte savršenstvo, ali vjerujem da ću sa svakim sljedećim videom napredovati. Svakako je dobro da ono što očekujemo od djece očekujemo i od sebe, a ustrajnost je osobina koja nam je svima korisna 🙂

Ako se pretplatite na kanal, dobit ćete obavijest uvijek kad objavim novi video. Ukoliko imate komentare, pitanja ili prijedloge za teme o kojima želite da vam snimim video, slobodno ih napišite u komentarima videa ili mi pošaljite mail na psiholog@vrtic-olgaban-pazin.hr

Popis videa:

1. Kutić za roditelje #1 Samoregulacija

2. Kutić za roditelje #2 Igre i aktivnosti za razvoj emocionalne pismenosti i samoregulacije

3. Kutić za roditelje #3 Čemu služe emocije i zašto dijete treba naučiti upravljati njima?

4. Kutić za roditelje #4 Spremnost i priprema za školu

Ugodno online druženje nam želim!

psihologinja Gordana Trošt-Lanča

 

p.s. sljedeći video koji objavljujem biti će o spremnosti za školu