DJEČJA MAŠKARANA POVORKA

Dječji vrtić Olga Ban Pazin, u suradnji s Društvom Naša djeca Pazin, gradskom upravom i  Uslugom Pazin  organizira Dječju maskiranu povorku, 9. veljače u 10 sati, sa Šetališta pazinske gimnazije do glavnog  gradskog  trga, gdje će se održati dječji maskenbal.

U povorci i maskenbalu sudjelovat će oko 350 djece i oko 50 odgojiteljica i drugih radnika pazinskog Vrtića. To su djeca iz svih skupina pazinskog matičnog vrtića te iz 4 područna: iz Pazinskih Novaki, Svetog Petra u Šumi, Tinjana i Karojbe.

Svaka skupina djece, zajedno s njihovim odgojiteljicama i uz pomoć roditelja, izradila je grupne maske pa ćemo moći uživati u šarenilu i ljepoti raznih sovica, pingvina, papiga, puževa, ribica, ptica, mrava, grozdova, bubamara  ali i eko ronilaca, čuvara prirode, putnika planetom, nogometaša i navijačica, gusara I smješkića.

Dođite, razveselite se, uljepšajte si dan, pomozite nam da čuvamo našu tradiciju i odgajamo našu djecu u duhu zajedništva, sloge i veselja, na ulicama našeg voljenog grada!

 

                                                                                                                   RAVNATELJICA:

                                                                                                             Vesna Rusijan Ljuština