BABY FITNESS

Program “Baby fitness” – za bebe, mame i tate,  certificirani je UNICEF-ov program za roditelje i djecu do prve godine života kojeg Dječji vrtić “Olga Ban” Pazin provodi u suradnji s Obiteljskim centrom Istarske županije, već treću godinu za redom.

Kroz vježbe i predavanja interdisciplinarnog tima (pedijatra, fizioterapeuta, psihologa i logopeda) mame, tate i bebe uče kako međusobno još bolje komunicirati – ne samo glasom, već dodirom i pokretom, kako bolje zadovoljiti bebine potrebe te kako bolje brinuti o bebinom zdravlju.

Cilj programa
Osnovni cilj programa je poticanje rane privrženosti između djeteta i roditelja, uz pomoć razvojne gimnastike i masaže, psihosocijalne i zdravstvene podrške.

Voditeljice: Irena Krajcar Kokalj i vanjske suradnice dr. Dubravka Pentek – spec. pedijatar, Aleksandra Cvetko – fizioterapeut, Lea Radolović, prof. logoped

Program se provodi kroz ciklus od 4 radionice koje se održavaju jednom tjedno u trajanju od 1,5 sati.

Program se provodi uz podršku Istarske županije, pa su radionice besplatne za sve sudionike.

Dodatne informacije na mobitel zdravstvene voditeljice vrtića, Marije Dagostin