OBAVIJEST ZA RODITELJE

ORGANIZACIJA RADA VRTIĆA U PERIODU OD 24.12.2014. DO 9.1.2015.

 

PODRUČNI VRTIĆI
Područni vrtići u Gračišću, Lupoglavu, Pazinskim Novakima, Tinjanu, Karojbi, Motovunu i Sv. Petru u Šumi biti će zatvoreni u petak 2.1.2015. te u ponedjeljak 5.1.2015. (napomena: za djecu kojoj je u te dane potreban vrtić biti će osiguran smještaj u Pazinu. Molimo Vas da se obratite matičnim odgajateljima.)
Ostale dane radit će uobičajeno: od 6,30 do 15,30.
U područnom vrtiću u Tinjanu će se za cijelo vrijeme trajanja zimskih školskih praznika boraviti samo u prostoru cjelodnevnog programa, dok će „CMOK“ (prostor poludnevnog programa) biti zatvoren.

 

MATIČNI VRTIĆ
Zgrada donjeg vrtića (ul. Družbe Sv. Ćirila i Metoda 1) biti će zatvorena u periodu od 29.12.2014. do 9.1.2015. U to vrijeme za djecu iz skupina Mići Meštri, Bubamarci i Tintilinići biti će organiziran boravak u zgradi gornjeg vrtića u prostoru skupine Cvjetići (ulaz sa strane Doma zdravlja, prva soba).
U gornjem vrtiću boravak djece od 29.12. do 31.12.2014. te od 7.1. do 9.1.2015. organizirat će se tako da će:
• djeca iz odgojnih skupina Cvjetići, Leptirići i Mravići boraviti u prostoru skupine Mravići
• djeca iz donjeg vrtića boraviti u prostoru skupine Cvjetići
• djeca iz odgojnih skupina Listići, Iskrice i Zujalice boraviti u prostoru skupine Iskrice
• djeca iz odgojnih skupina Prstići i Hihotići boraviti u prostoru skupine Prstići
• djeca iz jasličkih skupina Loptići i Pačići boraviti u prostoru skupine Pačići.

 

Za petak 2.1.2015. te za ponedjeljak 5.1.2015. biti će organiziran rad dežurnih skupina za svu djecu vrtićkog uzrasta iz matičnog i područnih vrtića čiji roditelji za tim imaju potrebu u prostoru skupina Prstići i Hihotići (ulaz iza autobusne stanice). Djeca jasličkih skupina boravit će, kao i ostale dane, u prostoru skupine Pačići.

 

Na Badnjak (24.12.), Staru godinu (31.12.) te 2.1. i 5.1. vrtić će raditi od 6,30 do 15,30 tj. neće biti organizirano poslijepodnevno dežurstvo.

Ostale dane vrtić će raditi uobičajeno: od 6,30 do 16,30.

 

Zahvaljujemo na razumijevanju te Vam želimo ugodne božićne i novogodišnje blagdane!

Uprava