Prvi roditeljski sastanci

Dragi roditelji,

roditeljski sastanci za roditelje novoupisane djece s ciljem upoznavanja ustanove, ravnatelja, odgajatelja, stručnih suradnika te predstavljanja nekih zanimljivih tema koje bi Vam mogle koristiti prije polaska djeteta u vrtić (prilagodba na vrtić, zdravstveni uvjeti boravka u vrtiću, organizacija prostora, materijala i soc.okoline, rad s djecom s posebnim potrebama), održavati će se prema sljedećem rasporedu:

Utorak 26.08.2014. u 18h – Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u područna odjeljenja Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin (Gračišće, Lupoglav, Tinjan, Sv. Petar) – U DVORANI „GORNJEG“ VRTIĆA

Srijeda 27.08.2014. u 18h – Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u tzv. „Donji“ vrtić (skupine: Mići Meštri, Bubamarci, Tintilinići) – U DVORANI „DONJEG“ VRTIĆA

Četvrtak 28.08.2014. u 18h – Roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece u tzv. „gornji“ vrtić (skupine: Cvjetići, Leptirići, Mravići, Listići, Iskrice, Zujalice, Hihotići, Prstići) – U DVORANI „GORNJEG“ VRTIĆA

U sklopu roditeljskog sastanka za roditelje djece polaznike „gornjeg“ vrtića (28.08. u 18) održati će se izbor roditelja za člana Upravnog vijeća Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin pa se pozivaju svi zainteresirani roditelji da prisustvuju tom sastanku.