Dan vrtića 2014.

danvrtica-pozivnicaDječji vrtić „Olga Ban“ Pazin poziva vas na Dan vrtića čije obilježavanje započinje u ponedjeljak, 26. svibnja 2014. otvaranjem izložbe dječjih likovnih radova Likovnoj galeriji, a nastavlja se već u utorak, 27. svibnja 2014. otvaranjem izložbe fotografija u Spomen domu. Obje izložbe moći ćete pogledati do subote, 31.svibnja u jutarnjim i popodnevnim satima.

Glavni dio manifestacije održati će se u petak 30. svibnja 2014. Započeti će ujutro, vožnjom vlakićem djece iz vrtića kroz grad, a u 17,00 sati zajedničkim plesom sve djece dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin na Trgu slobode otvoriti će se manifestacija koja će se nastaviti igrom, radom i istraživanjem u brojnim radionicama na 3 gradske lokacije.

• SVIJET PRIČA – igraonica
• ROŽE I FIORI – cvjećarska
• PUPICE I PUPOLOTI – lutkarska
• EKO PRČKALICA – eko kreativna
• MIĆI LJUDI DELAJU – kreativna radionica za najmlađe
• ZUJALICE-RADILICE-IGRALICE-EKSPERIMENTIRALICE – istraživačka
• SVI NA PLES – plesna
• SPORTSKO NEOBIČNI PARK – sportska
• MALI HIPERAKTIVCI – penjačka
• VESELE VJETRENJAČE – kreativno stvaralačka
• ŠKATULICE I MIŽOLIĆI – kreativno stvaralačka

U dvorištu „donjeg“ vrtića održati će se i predstava „Drvo ima srce“, gradskim ulicama će nam svirati i Cigo man band, a posjetiti će nas i atraktivna Maria – leteća čistačica.

U 19 sati na Trgu slobode nastupiti će Klaun Marek i cijelu manifestaciju privesti kraju.

Vidimo se.

Djeca i djelatnici dječjeg vrtića “Olga Ban” Pazin.

 

Fotografije se nalaze u galeriji http://vrtic-olgaban-pazin.hr/?page_id=121