Radionice s roditeljima djece s teškoćama u razvoju – ROK 22.9.2024.

Dragi roditelji,

u sklopu projekta Po savjet i po(moć)! kojeg provodimo u partnerstvu s Centrom za mentalno zdravlje Vijal, Osnovnom školom Vladimira Nazora Pazin i Društvom Naša Djeca Pazin, nudimo besplatne radionice namijenjene roditeljima djece s teškoćama u razvoju s ciljem pružanja grupne podrške!

Radionice će voditi psihologinja Valentina Rabar Matković te socijalne pedagoginje Jasmina Jelenić i Letizia Gržinić.

Predviđeno je održavanje 10 susreta u periodu od 17.9 do 19.11, svaki utorak od 17 do 19 sati u dvorani Dječjeg vrtića Olga Ban Pazin gdje će roditelji imati priliku međusobno s upoznati, podijeliti iskustva i informacije.

Prijave su moguće putem QR koda koji se nalazi na plakatu te ih zaprimamo do 22.9.2024.

Dobro nam došli!