Raspored djece po grupama i termini prvih roditeljskih sastanaka

Poštovani roditelji,

raspored djece po grupama možete pogledati u dokumentu na kraju stranice (novoupisana djeca navedena su s šifrom dodijeljenom pri upisu, dok su djeca koja se premještaju iz jasličkih i drugih grupa navedena punim imenom).

Sastanci za roditelje novoupisane djece održavaju se u pravilu krajem kolovoza, a termin za vašu grupu provjerite ovdje:

MV PAZIN

A) MATIČNA ZGRADA – PROLAZ O.KERŠOVANIJA 1

Pačići i Zvjezdice – zajednički roditeljski sastanak bit će u dvorani MV Pazin (ulaz u dvoranu je s parkirališta iza autobusne stanice) u srijedu 10. srpnja 2024. u 18 sati, nakon čega će uslijediti sastanci po grupama

Cvjetići, Mravići, Iskrice, Zujalice, Krijesnice, Prstići, Sovice – zajednički roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece bit će u dvorani MV Pazin u srijedu 28. kolovoza 2024. u 18 sati, nakon čega će uslijediti sastanci po grupama

Leptirići i Listići – neće imati sastanak prije početka ped. godine, već tijekom rujna

B) DC VELI JOŽE (BIVŠA VOJARNA)

Hihotići, Bubamarci, Mići meštri i Tintilinići – zajednički roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece bit će u DC Veli Jože (na ulazu u bivšu vojarnu, s lijeve strane) u srijedu 28. kolovoza 2024. u 18 sati, nakon čega će uslijediti sastanci po grupama

PV KAROJBA

Brboškule i Zvončići – srijeda 28. kolovoza 2024. u 18 sati

PV MOTOVUN

Fruti – srijeda 28. kolovoza 2024. u 18 sati

PV TINJAN

CMOK – utorak, 27. kolovoza 2024. u 18 sati

ŽABICE – četvrtak 29. kolovoza 2024. u 17 sati

Točkice i Iglice – termini roditeljskih sastanaka bit će objavljeni naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.

PV SV. PETAR U ŠUMI

termini roditeljskih sastanaka bit će objavljeni naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.

PV CEROVLJE (PAZ.NOVAKI)

termini roditeljskih sastanaka bit će objavljeni naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.

PV LUPOGLAV

termin roditeljskog sastanka bit će objavljen naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.

PV GRAČIŠĆE

termini roditeljskih sastanaka bit će objavljeni naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.