Raspored djece po grupama i termini prvih roditeljskih sastanaka

Poštovani roditelji,

raspored djece po grupama možete pogledati u dokumentu na kraju stranice (novoupisana djeca navedena su s šifrom dodijeljenom pri upisu, dok su djeca koja se premještaju iz jasličkih i drugih grupa navedena punim imenom).

Sastanci za roditelje novoupisane djece održavaju se u pravilu krajem kolovoza, a termin za vašu grupu provjerite ovdje:

MV PAZIN

A) MATIČNA ZGRADA – PROLAZ O.KERŠOVANIJA 1

Pačići i Zvjezdice – zajednički roditeljski sastanak bit će u dvorani MV Pazin (ulaz u dvoranu je s parkirališta iza autobusne stanice) u srijedu 10. srpnja 2024. u 18 sati, nakon čega će uslijediti sastanci po grupama

Cvjetići, Mravići, Iskrice, Zujalice, Krijesnice, Prstići, Sovice – zajednički roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece bit će u dvorani MV Pazin u srijedu 28. kolovoza 2024. u 18 sati, nakon čega će uslijediti sastanci po grupama

Leptirići i Listići – neće imati sastanak prije početka ped. godine, već tijekom rujna

B) DC VELI JOŽE (BIVŠA VOJARNA)

Hihotići, Bubamarci, Mići meštri i Tintilinići – zajednički roditeljski sastanak za roditelje novoupisane djece bit će u DC Veli Jože (na ulazu u bivšu vojarnu, s lijeve strane) u srijedu 28. kolovoza 2024. u 18 sati, nakon čega će uslijediti sastanci po grupama

PV KAROJBA

Brboškule i Zvončići – srijeda 28. kolovoza 2024. u 18 sati

PV MOTOVUN

Fruti – srijeda 28. kolovoza 2024. u 18 sati

PV TINJAN

CMOK – utorak, 27. kolovoza 2024. u 18 sati

ŽABICE – četvrtak 29. kolovoza 2024. u 17 sati

Točkice i Iglice – termini roditeljskih sastanaka bit će objavljeni naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.

PV SV. PETAR U ŠUMI

PV CEROVLJE (PAZ.NOVAKI)

PV LUPOGLAV

termin roditeljskog sastanka bit će objavljen naknadno, najkasnije do 21. kolovoza 2024.

PV GRAČIŠĆE