Regionalna smotra projekata 2024. godine

U ponedjeljak, 29. travnja 2024. godine u Labinu, djelatnice vrtića sudjelovale su na Regionalnoj smotri projekata iz područja građanskog odgoja i obrazovanja.

Odgojiteljica Sandra Vlahov, Helena Koraca i Ivana Vitulić prisutnima su predstavile svoju prezentaciju sa Smotre na državnoj razini 2022. godine, kojoj je tema bila dječja prezentacija života u prirodi.

Odgojiteljica Matea Debeljuh održala je prezentaciju pod naslovom Medijska pismenost u Zebricama, koja je, također, bila djelom Smotre na državnoj razini 2022. godine.

U sklopu smotre zaprimljenih projekata za Smotru 2024. godine, odgojiteljice Martina Košeto Kišić i Isabella Matić predstavile su svoj projekt pod nazivom Putujmo Europom, dok su Sandra Vlahov i Helena Koraca održale svoju prezentaciju s naslovom Matica i njezina dječica.

Osim odgojiteljica, na smotri je sudjelovala i ravnateljica Doris Velan, i to u ulozi koordinatora.