KUHARSKE RADIONICE ZA RODITELJE

LAG „Središnja Istra“ u sklopu projekta „Domaće od malih nogu“ organizira kuharske radionice za roditelje djece vrtićkog i osnovnoškolskog uzrasta. Na radionici će se pripremati tri jednostavna, ali nutritivno bogata jela spravljena od lokalnih sezonskih namirnica. Cilj radionice je prenijeti važnost zdrave prehrane temeljene na lokalnim i sezonskim namirnicama, ali i podučiti pripremanju kvalitetnih „brzih“ obroka prilagođenih užurbanoj svakodnevici današnjih roditelja.

 

Radionica je jednodnevna i traje 3 sata, a broj polaznika je 20 osoba po radionici. Odvijati će se od 21. do 25. rujna 2020. u prostorijama Edukacijsko gastronomskog centra Istre na adresi Gortanov brijeg 1, Pazin, od 18 do 21 sat, a voditi će ih kuhar David Skoko.

 

Broj polaznika je ograničen, a prijave će se primati do popunjena mjesta.

 

Molimo Vas da u prijavnicu upišete ako imate željeni termin te navedete ukoliko dolazite u grupi sa drugim osobama.

Truditi ćemo se prilagoditi Vašim željama, no zbog ograničenja broja polaznika po grupi ne možemo garantirati da ćemo uvijek i uspjeti.  

 

Prijavnicu možete popuniti na slijedećoj adresi: https://forms.gle/gUbXAuTEVhKu2haP9