RAD VRTIĆA U SRPNJU I KOLOVOZU

Od 1. srpnja 2019. do 31. kolovoza 2019. organiziran je rad u dežurnim skupinama samo za prijavljenu djecu.

Prema odluci Upravnog vijeća, tijekom srpnja radit će matični vrtić u Pazinu te područni vrtići u Sv. Petru u Šumi (za djecu iz Sv. Petra u Šumi i Tinjana) i Karojbi (za djecu iz Karojbe i Motovuna) dok će u kolovozu raditi samo matični vrtić u Pazinu.

Radno vrijeme matičnog vrtića u Pazinu u srpnju i kolovozu je od 6,30 do 16,30 dok su radna vremena područnih vrtića u srpnju jednaka kao i tijekom godine (Sv. Petar u Šumi: 6,30-16,00; Karojba: 6,30-16,30).

 

RASPORED RADA U MATIČNOM VRTIĆU U PAZINU:

SRPANJ

 • boravak djece vrtićkog uzrasta organizirat će se:
  • u gornjem vrtiću u sobama dnevnog boravka skupina Prstići i Zvjezdice – ulaz sa parkinga iza autobusnog kolodvora (za djecu iz grupa Cvjetići, Listići, Iskrice, Zujalice, Prstići te iz PV Gračišće)
  • u donjem vrtiću (Družbe Sv. Ćirila i Metoda 1) u sobama dnevnog boravka skupina Mići Meštri, Bubamarci i Tintilinići (za djecu iz grupa Mravići, Leptirići, svih grupa donjeg vrtića te iz PV Cerovlje – Pazinski Novaki).
 • boravak djece jasličkog uzrasta organizirat će se:
  • U Loptićima za djecu iz grupe Loptići
  • u Pačićima za djecu iz grupa Pačići i Zvjezdice

 

KOLOVOZ

 • djeca vrtićkog uzrasta će boraviti u donjem vrtiću (Družbe Sv. Ćirila i Metoda 1), u sobama dnevnog boravka grupa Mići meštri i Bubamarci,
 • djeca jasličkog uzrasta boravit će u sobama grupa Loptići ili Pačići.

 

KAKO BISTE SE LAKŠE SNAŠLI, NA VRATIMA SVAKE SKUPINE TE NA ULAZNIM VRATIMA DONJEG VRTIĆA BIT ĆE NAVEDENO KOJA SU DJECA U KOJOJ SKUPINI.

 

Važne napomene:

 • Molimo vas da za dijete obavezno donesete papuče, kuticu, kapu i rezervnu robu u ruksaku te sve jasno označite imenom i prezimenom djeteta kako ne bi došlo do gubljenja stvari.
 • Tijekom ljetnih mjeseci boravak na otvorenom se radi vrućina planira od 9,00 do 10,30 (11,00) tako da vas molimo da dijete dovodite najkasnije do 8,30 kako bi nakon doručka na vrijeme mogli izaći iz ustanove.
 • Ukoliko dođete kasnije, na ulaznim vratima ostavit ćemo obavijest i broj telefona da možete kontaktirati odgajateljice i saznati gdje možete dovesti dijete.
 • Za sva dodatna pitanja molimo vas da se obratite odgajateljicama ili Upravi vrtića.

 

Ravnateljica

Vesna Rusijan, v.r.