PREDAVANJE ZA RODITELJE – SIGURNI I ODGOVORNI NA INTERNETU

Poštovani roditelji,

u okviru projekta Razmisli pa klikni ide u vrtić udruga RODA  organizira predavanje za roditelje pod nazivom SIGURNI I ODGOVORNI NA INTERNETU koje će se održati 24.10.2017. u 18 sati u dvorani Dječjeg vrtića “Olga Ban” Pazin (gornji vrtić) – Prolaz Otokara Keršovanija 1.

Predavanjem se žele ojačati roditeljske kompetencije kojima će podržavati djecu da postanu odgovorni korisnici interneta koji se brinu za vlastitu sigurnost, ali i sigurnost drugih na internetu.

Primijećen je rastući trend djece od najranije dobi koji su korisnici digitalnih tehnologija stoga pozivamo roditelje da se odazovu predavanju kako bismo pomogli djeci stvoriti pozitivne navike korištenja internetskih medija od najranije dobi.