Svjetski dan učitelja

Dana  5. listopada obilježava se Svjetski dan učitelja kako bi se naglasila važnost uloge koju prosvjetni djelatnici imaju u razvoju cjelokupnog društva. Obilježavanjem ovog dana daje se potpora prosvjetnim djelatnicima u obavljanju njihove odgovorne zadaće.

Upravni odjel za samoupravu, upravu i društvene djelatnosti Grada Pazina  organizirao je proslavu Svjetskog dana učitelja. Uz prigodni program podijeljeni su pokloni i priznanja za prosvjetare jubilarnog broja godina radnog staža.

Iz Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin priznanja su dobile:

 

Trošt Lanča Gordana – 15 godina staža

Salopek Aničić Dajana – 15 godina staža

Žufić Gordana – 10 godina staža

Baxa Ingrid – 10 godina staža

Ivetac Eva – 10 godina staža

 

Ovim putem čestitamo svim odgojno-obrazovnim djelatnicima Svjetski dan učitelja i želimo puno uspjeha u budućem radu.