Klub roditelja RZ

OSNOVAN KLUB RODITELJA RASTIMO ZAJEDNO

rastimozajedno_logoU utorak, 26.04.2016. godine osnovan je Klub roditelja Rastimo zajedno Dječjeg vrtića „Olga Ban“ Pazin. Klub roditelja je zajednica roditelja koji su završili radionice s roditeljima Rastimo zajedno i Rastimo zajedno plus te imaju volju i želju i dalje rasti i razvijati se kroz razne tematske radionice i predavanja s ciljem pružanja podrške, razmjene informacija i iskustva.

Na prvom susretu smo definirali ciljeve i načine rade, prisjetili se nekih vježbi, ponovili „gradivo“,  razmijenili iskustva o tome kako živimo svoje roditeljstvo, predložili teme kojima bi se htjeli baviti na idućim radionicama te najavili dva iduća susreta planirana za ovu pedagošku godinu, a to su:

  1. Predavanje Jasenke Pregrad, psihologinje/psihoterapeutkinje 12.05.2016.
  2. Predavanje Dinke Vuković, predsjednice Hrvatske zajednice za Down sindrom, 10.06.2016.

IMG_0719-001 IMG_0722-001